Mam przyjemność poinformować, że 16 marca 2016 roku w godz. 11-17 w Instytucie Muzykologii UJ w Krakowie (ul. Westerplatte 10 sala nr 12) odbędą się Warsztaty śpiewu i emisji głosu Canto ergo sum… Od piosenki do arii, prowadzone przez Agnieszkę Justynę Szumiło, które zorganizowane zostały przez naszą Firmę.

Projekt powstał z miłości do śpiewu i zachwytu nad ludzkim głosem. Skierowany jest do wszystkich, dla których głos jest ważny. Agnieszka Justyna Szumiło, która poprowadzi indywidualne lekcje śpiewu (lub emisji głosu) to doświadczony pedagog, który sprawi, że niezależnie od tego czy zaczynasz swoją pracę z głosem czy też jesteś doświadczonym śpiewakiem lub piosenkarzem, zaczniesz traktować swój głos jako źródło inspiracji i samodoskonalenia. Otrzymasz wskazówki w radzeniu sobie z trudnościami wokalnymi – technicznymi, interpretacyjnymi i kondycyjnymi. Jeśli nie śpiewasz, ale w swojej pracy musisz dużo mówić (nauczyciele, wykładowcy, spikerzy) i czujesz, że twój głos zbyt szybko się męczy – również usłyszysz profesjonalne porady na swoje problemy.

Projekt „Canto ergo sum…” skierowany jest do wszystkich osób, które chcą zacząć pracę nad swoim głosem lub rozwinąć swój talent. Warsztaty prowadzone w formie indywidualnych lekcji śpiewu lub emisji głosu.

Lekcje śpiewu

dotyczyć mogą zarówno piosenki rozrywkowej jak i śpiewu klasycznego w repertuarze operowym, operetkowym, pieśniarskim, oratoryjno-kantatowym. Drzwi otwarte są także dla osób, które nie wiedzą jeszcze w którą stronę chcą rozwijać swój talent – będą mogły liczyć na pomoc i sugestie, które pomogą w dokonaniu wyboru na przyszłość.

Na lekcjach będzie można popracować nad problemami technicznymi i interpretacyjnymi w wybranych przez siebie utworach. Osoby przygotowujące się do konkursów wokalnych lub innych przesłuchań mogą skonsultować swój repertuar i popracować nad nim. A może chcesz po prostu dać się posłuchać obiektywnemu i doświadczonemu pedagogowi i spytać o rady i sugestie? Jaki repertuar najbardziej odpowiada Twojemu głosowi? W jakiej tessiturze brzmisz najlepiej? – Również będziesz bardzo mile widziany.

Emisja głosu, kondycja wokalna, oddech w pracy z głosem

Doświadczenie pedagogiczne Agnieszki Justyny Szumiło jest nieocenione także dla osób, które na swojej wokalnej drodze natrafiły na przeszkody i problemy techniczne z pozoru nie do pokonania. Jeśli Twój głos nie jest jeszcze gotowy na lekcje śpiewu lub ostatnio nie działa tak jak powinien i niepokoisz się tym – przyjdź i zapytaj o radę, poszukaj nowych rozwiązań.

Masz problemy z kondycyjnym wytrzymaniem niektórych utworów? Przyjdź i spróbuj namierzyć, a za pomocą różnorodnych ćwiczeń – skorygować nawyki, które mogą negatywnie wpływać na Twoją wytrzymałość w wykonywanym repertuarze.

Zajęcia z emisji głosu skierowane są nie tylko do osób śpiewających. Zapraszamy także wszystkich, którzy mają problemy z przemawianiem publicznym, nauczycieli i wykładowców, którym głos po kilku godzinach zajęć odmawia posłuszeństwa.

Agnieszka Justyna Szumiło

w swojej Pracowni Wokalnej otacza opieką głosy dzieci, młodzieży i dorosłych, amatorów i profesjonalistów. Zapoznaj się z jej artystycznym życiorysem oraz działalnością pedagogiczną i społeczną na stronach internetowych Pracowni. Jeśli masz wątpliwości i pytania – zadzwoń: 606 484 424

Zapisy na lekcje śpiewu i zajęcia z emisji głosu

Aby zapisać się na Warsztaty lub dopytać o sprawy organizacyjne napisz wiadomość e-mail na adres: kontakt@artaga.edu.pl

W wiadomość napisz następujące informacje:
– o której godzinie chcesz mieć lekcję śpiewu lub zajęcia z emisji (między g. 11 a 17, 45 minut)
– opisz ogólnie swoje potrzeby i oczekiwania
– jeśli chcesz pracować nad konkretnym repertuarem – wpisz utwory

Serdecznie zapraszamy!