Muzyka w Firmie Artaga to organizacja eventów muzycznych, oprawy muzycznej uroczystości, kursów mistrzowskich. Informacje o bieżących projektach i koncertach organizowanych przez nas znaleźć można w  Aktualnościach. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Oprawa muzyczna uroczystości

Artaga, we współpracy z muzykami różnych specjalności, oferuje profesjonalną oprawę muzyczną imprez i uroczystości. Organizowane przez nas zespoły wokalno-instrumentalne wykonujące repertuar klasyczny mogą uświetnić nie tylko uroczystości kościelne (śpiew na ślubie, mszy rocznicowej, pogrzebie, itp.), ale także świeckie – uroczyste obiady, kolacje, imprezy firmowe, sylwester z muzyką klasyczną, itd.

Repertuar dobierany jest indywidualnie dla każdego zlecenia, zgodnie z charakterem uroczystości. Mogą to być arie, duety, ansamble z oper, oratoriów, kantat, a także cykle pieśni, lżejsze w charakterze arie operetkowe i musicalowe, kameralne utwory instrumentalne w różnorodnych składach wykonawczych i aranżacjach (np. kwartet smyczkowy, duet fortepianu z instrumentem solowym – skrzypcami, fletem, głosem, itd.).

Szczegółowe informacje i linki do nagrań odnaleźć można także na podstronie: Śpiew na ślubie.

Organizacja koncertów

We współpracy z fundacjami wspierającymi rozwój młodych artystów oraz z instytucjami kultury oferujemy pomoc w organizacji koncertów, recitali oraz muzycznych kursów mistrzowskich.

Ostatnio bliską współpracę nawiązaliśmy z krakowską Fundacją Promocji Kultury i Sztuki „Ad Operam”, Pracownią Wokalną Agnieszki Justyny Szumiło oraz z Instytutem Muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Lekcje śpiewu, emisja głosu – Canto ergo sum…

Projektem łączącym działalność artystyczną i edukacyjną Firmy Artaga jest cykl warsztatów wokalnych „Canto ergo sum…”. Kurs prowadzi doświadczona śpiewaczka i pedagog Agnieszka Justyna Szumiło, w formie indywidualnych lekcji śpiewu lub emisji głosu.

Szczegóły dotyczące tego projektu odnaleźć można na podstronie: Canto ergo sum.