Firma Artaga Sp. z o.o. prężnie rozwija się każdego dnia.

mgr Agnieszka Pawlinads. księgowości i szkoleń.
Posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów (nr 10394/98). Specjalistka z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg podatkowych i wszelkich ewidencji mających na celu rozliczanie należności publiczno-prawnych jednostek gospodarczych oraz osób fizycznych. Dydaktyk i pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w latach 1978-1991. Trener i wykładowca problematyki kadr, płac i rozliczeń księgowych oraz autor publikacji książkowych i artykułów w prasie fachowej.

mgr Agata Pawlina – ds. edukacji, szkoleń i social media.
Absolwentka Filologii Orientalnej – Turkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Wokalistyki na Akademii Muzycznej we  Wrocławiu, obecnie doktorantka Wydziału Filologicznego UJ. W ramach własnej działalności gospodarczej prowadzi kursy języka tureckiego w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Ponadto, wykorzystując swoje doświadczenia artysty-muzyka, organizuje wydarzenia kulturalne, koncerty, kursy mistrzowskie, oprawę muzyczną uroczystości. Dobrze zna realia pracy freelancera w polskich realiach, co doskonale przydaje się przy prowadzeniu księgowości dla klientów pracujących w ten sam sposób.

Zapraszamy do kontaktu!