Wreszcie przyszła do nas długo wyczekiwana wiosna i większość z Was zaczyna pewnie myśleć o nadchodzących wakacjach i urlopach. U nas praca wre! Ogłaszamy kolejny nabór do grup początkujących i średnio-zaawansowanych w Krakowie i Wrocławiu.

Cena wszystkich kursów to 899 zł. Obejmuje 45h zajęć w semestrze, w wymiarze 15 spotkań po trzy godziny lekcyjne jeden raz w tygodniu. Opłaty można dokonać w trzech ratach.

Kursy, które rozpoczną się w maju lub czerwcu, ze względu na wakacyjny czas, możemy przyspieszyć – jeśli grupa będzie tym zainteresowana, spotkania będą mogły odbywać się dwa razy w tygodniu.

Istnieje także możliwość ustalenia pory zajęć na godziny poranne – ze zniżką 10% dla wszystkich uczestników takiego porannego kursu!

Turecki w Krakowie – grupa początkująca (A1)

Proponowany przez nas termin zajęć dla nowej grupy początkującej w Krakowie to poniedziałki, godz. 17-19:15. Autorski program nauczania obejmuje elementy teoretyczne i praktyczne, pozwalające szybko przyzwyczaić się do zupełnie odmiennego niż dyktuje nam język polsku sposobu myślenia. A to właśnie jest, naszym zdaniem, największa trudność na początku przygody z językiem tureckim.

Pierwsze zajęcia odbędą się 9 maja 2016 roku.

Zapisz się wysyłając wiadomość na adres: turecki@artaga.edu.pl, lub dzwoniąc pod numer 723 26 13 13!

Turecki w Krakowie – grupa średnio-zaawansowana (A2)

Zapraszamy także osoby, które chciałyby kontynuować naukę języka tureckiego. Zajęcia grupy średnio-zaawansowanej będą odbywać się we wtorki lub w piątki w godzinach popołudniowych 15-17:15, 16-18:15 lub 17-19:15.

Pierwsze zajęcia planujemy na 10 lub 13 maja 2016!

Grupy średnio-zaawansowane i zaawansowane, na zajęciach korzystają z najnowszych podręczników wydanych przez Yunus Emre Enstitüsü: „Yedi İklim Türkçe„.

Kurs A2 może obejmować przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego, który zorganizowany zostanie w Krakowie, po zakończeniu semestru. Instytut Yunusa Emre to jedyna instytucja w Polsce, która wydaje certyfikaty znajomości języka tureckiego, a ucząc się u nas – nie będziesz musiał jechać na egzamin do Warszawy!

Zapytaj lub zapisz się: turecki@artaga.edu.pl, 723 26 13 13.

Indywidualny kurs języka tureckiego w Krakowie

Ostatnie miejsca na zajęcia indywidualne w Krakowie to: poniedziałki przed godziną 15.

Koszt indywidualnego kursu języka tureckiego to 50 zł / godzinę lekcyjną.
Zapytaj lub zapisz się: turecki@artaga.edu.pl, 723 26 13 13.

Turecki we Wrocławiu – grupa początkująca (A1)

Zajęcia kolejnej wrocławskiej grupy początkującej planujemy na czwartki lub piątki w godz. 15-17:15, 16-18:15 lub 17-19:15. Nowych kursantów ugościmy w naszej salce wykładowej w okolicach Rynku.

Zapisz się wysyłając wiadomość na adres: turecki@artaga.edu.pl, lub dzwoniąc pod numer 723 26 13 13!

Turecki we Wrocławiu – grupa średnio-zaawansowana (A2)

Grupa średnio-zaawansowana we Wrocławiu rozpocznie swoje zajęcia dopiero w czerwcu, ale zapraszamy wszystkich chętnych już dziś! Zajęcia będą odbywać się w środy lub czwartki w godz. 16-18:15 lub 17:19:15.

Kurs prowadzony będzie na podstawie najnowszych podręczników wydanych przez Yunus Emre Enstitüsü, pt. „Yedi İklim Türkçe„. Jeśli członkowie grupy wyrażą zainteresowanie – kurs A2 może obejmować przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego, który zorganizowany zostanie we Wrocławiu, po zakończeniu semestru. Instytut Yunusa Emre to jedyna instytucja w Polsce, która wydaje certyfikaty znajomości języka tureckiego, a ucząc się u nas – nie będziesz musiał jechać na egzamin do Warszawy!

Zapytaj lub zapisz się: turecki@artaga.edu.pl, 723 26 13 13!