Canto ergo sum – warsztaty śpiewu i emisji głosu w Krakowie (20.04.2016)

W ostatnią środę, 20 kwietnia 2016 roku, odbyła się kolejna krakowska edycja warsztatów śpiewu i emisji głosu Canto ergo sum… Pani Agnieszka Justyna Szumiło w tym tygodniu konsultowała repertuar i problemy techniczne śpiewaków klasycznych oraz pomagała wykładowcom i nauczycielom poradzić sobie z problemami wynikającymi z długotrwałego mówienia. Wszyscy uczestnicy wyszli z naszej nowej sali wykładowej pełni pozytywnej energii i inspiracji do dalszych działań.

Wszystko wskazuje na to, że warsztaty organizowane przez naszą Firmę, a prowadzone przez Agnieszkę Justynę Szumiło będą wydarzeniem cyklicznym! Bardzo nas to cieszy i serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem swoich zdolności wokalnych – w śpiewie i w mowie! Zapraszamy także chóry i zespoły wokalne, które chciałyby popracować nad swoim brzmieniem i dowiedzieć się czegoś więcej o możliwościach interpretacyjnych i wykonawczych w swoim repertuarze.

Kolejne zajęcia w Krakowie planujemy na 25 maja 2016, w godz. 11-17, w tym samym miejscu, tj. w Instytucie Muzykologii UJ, ul. Westerplatte 10.

Zapisy: kontakt@artaga.edu.pl, 723 26 13 13

Więcej informacji i projekcie: https://artaga.edu.pl/portfolio/canto-ergo-sum/